HAKKIMIZDA

Atik Bilişim Hizmetleri, 2003 yılında izmir’de kurulmuştur.

Konusunda uzman ve tecrübeli personelimiz ile bir çok kurumsal firmaya bakım anlaşmalı olarak danışmanlık hizmeti vermekteyiz. Bunun yanı sıra kurumsal olmayan müşterilerimize de pek çok hizmet sunmaktayız. Bilgisayar teknik servisi (bakım, onarım, kartuş/toner dolumu), bilgisayar ve sarf malzeme satışı, web tasarımı, domain, hosting, mail hosting, network kurulumu verdiğimiz hizmetlerin başında gelmektedir. Vermiş olduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ön plandadır.

Kurumsal veya Bireysel IT Çözümlerimiz ile altyapı kurulumundan, danışmanlık hizmetleri’ne, sistem entegrasyonundan, özel projelere ve satış sonrası desteğe kadar müşterilerimize çok yönlü hizmet sunmaktayız. Kurumsal, çözüm odaklı ve profesyonel yaklaşımımızla bilişim sektörünün önde gelen kurumlarındanız ve yine sektörde önde gelen teknoloji firmaları ile iş ortaklıkları yaparak farklı konularda ürün, çözüm ve hizmetler sunmaktayız. Kurumsal bilgi birikimi, geniş ürün ve çözüm imkanlarıyla birçok sektör için yazılım, donanım,altyapı çözümleri sunarak mevcut ve potansiyel müşterilerimize kaliteli hizmet sunmayı, müşterilerimizin verimliliklerini arttırıp onlara rekabet avantajı sağlamayı hedeflemekteyiz. Hizmetlerimizden yararlanan firmalar, işletme kaynaklarını en etkin biçimde kullanabilmekte ve iş süreçlerini verimli yöneterek zaman, emek ve para tasarrufu sağlamaktadırlar.

VİZYONUMUZ

Bilişim Teknolojileri alanında yetişmiş insan gücünü, güncel standartlara 
ulaştırmak.

Ve bunu geliştirmek için teknolojideki son değişiklikleri yakından izleyerek dünyanın gelişmiş ülkeleri ile birlikte aynı düzeyde ve nitelikte hizmet içerikleri sağlamak.
Bilişimcinin ve çeşitli alanlarda çalışan çağdaş insanın, teknoloji konusundaki bilgi donanımının daima en üst düzeyde olmasını sağlamak.
Teknolojinin her alanda doğru ve yetkin kullanılmasını hedefleyerek, tüm sektörlerin çalışmalarının verimli gerçekleşmesine katkıda bulunmak.
Sizlere çok daha çeşitli ürün yelpazesini, en hızlı, en güvenilir, en kaliteli bir şekilde sunmak ve bizimle birlikte çalışacak yeni iş ortaklarımızı aramıza katmaktır.
Firmamız için kalite ve güven her zaman birinci plandadır.

Designed by pressfoto / Freepik

MİSYONUMUZ

Hizmet verdiğimiz sektörün tüm ürünlerini en geniş yelpazede tutarak, satış ve teknik desteğimizi, bayilere, kurumlara ve son kullanıcılara ulaştırmaktır.

Bunu gerçekleştirirken verdiğimiz hizmetin bilincinde olmak, pazarladığımız ürünü veya sunduğumuz hizmeti müşterilerimize ve iş ortaklarımıza değer katarak ulaştırmaktır.

Designed by rawpixel.com / Freepik

HİZMETLERİMİZ

Teknik Servis
Satış
Yazılım Çözümleri
Web Çözümler

ATİK BİLİŞİM HİZMETLERİ

2003 yılından bu yana, gelişen hizmetlerimizle daima yanınızdayız.

Bize ulaşın

Burak Reis Cad. No:136/A Çamdibi – İZMİR
+90 (232) 486 42 06 (Pbx)
info@tikbilisim.com.tr