• Takipçimiz olun!

    Facebook ve Twitter' da takipçimiz olun.
    Kampanyalardan ve özel fiyatlardan
    ilk önce siz haberdar olun.

HakkımızdaAtik Bilişim Hizmetleri, 2003 yılında İzmir'de kurulmuştur. Konusunda uzman ve tecrübeli personeli ile bir çok kurumsal firmaya bakım anlaşmalı olarak danışmanlık hizmeti vermektedir. Bilgisayar teknik servisi, notebook tamiri, Kartuş ve Toner dolumu, Bilgisayar ve sarf malzeme satışı, web tasarımı, web hosting, domain tescil, mail hosting, bilgisayar-donanım satışı, notebook tamiri ve network kurulumu verdiğimiz hizmetlerin başında gelmektedir. Bunun yanı sıra kurumsal olmayan müşterilerimize de teknik servis ve bakım hizmeti sunmaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetlerde müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyoruz.


Kurumsal veya Bireysel IT Çözümlerimiz ile Altyapı Kurulumu'ndan, Danışmanlık Hizmetleri'ne, Sistem Entegrasyonu'ndan, Özel Projeler'e ve satış sonrası desteğe kadar müşterilerine çok yönlü hizmet sunan Atik Bilişim; Kurumsal, Çözüm Odaklı ve Profesyonel yaklaşımıyla bilişim sektörünün önde gelen kuruluşlarındandır. Atik Bilişim sektörde önde gelen teknoloji firmaları ile iş ortaklıkları yaparak farklı konularda ürün, çözüm ve hizmetler sunmaktadır. Kurumsal bilgi birikimi, geniş ürün ve çözüm imkanlarıyla birçok sektör için Yazılım, Donanım, Altyapı Çözümleri sunan Atik Bilişim mevcut ve potansiyel müşterilerine kaliteli hizmet sunmayı, müşterilerinin verimliliklerini arttırıp onlara rekabet avantajı sağlamayı hedeflemektedir. Hizmetlerimizden yararlanan firmalar; işletme kaynaklarını en etkin biçimde kullanabilmekte ve iş süreçlerini verimli yöneterek Zaman, Emek ve Para tasarrufu sağlamaktadırlar.VizyonumuzBilgi Teknolojisi alanında yetişmiş insan gücünü güncel standartlara ulaştırmak. Bunu geliştirmek için teknolojideki son değişiklikleri yakından izleyerek dünyanın gelişmiş ülkeleri ile birlikte aynı düzeyde ve nitelikte hizmet içerikleri sağlamak. Bilişimcinin ve çeşitli alanlarda çalışan çağdaş insanın, teknoloji konusundaki bilgi donanımının en üst düzeyde kalmasını sağlamak. Teknolojinin her alanda doğru ve yetkin kullanılmasını sağlayarak, bütün sektörlerde verimli çalışmasının gerçekleşmesine katkıda bulunmak. Sizlere çok daha çeşitli ürün yelpazesini en hızlı güvenilir ve kaliteli hizmeti sunmak ve bizimle birlikte çalışacak yeni iş ortaklarımızı aramıza katmaktır. Firmamız için kalite ve güven her zaman birinci plandadır.
MisyonumuzHizmet verdiğimiz sektörün tüm ürünlerini en geniş yelpazede tutarak, satış ve teknik desteğini, üretici veya distribütörlerden bayilere, kurumlara ve son kullanıcıya ulaştırmaktır. Bunu gerçekleştirirken verdiği hizmetin bilincinde olmak, pazarladığı ürünü gerek satış ve gerekse teknik desteğiyle müşterilerine ve iş ortaklarına değer katarak sunmaktır.